FAQ Ślubne

najczęstsze pytania Pary Młodej 2020/2021

Będąc na florystycznym rynku jako KWIATY AGATY od wielu lat, realizując ogromną ilości dekoracji, przyszła pora aby oddzielić codzienne sprawy kwiaciarni od ślubów. Z myślą o Parach Młodych, które potrzebują z nami ciągłego kontaktu i chciałyby mieć dostęp do biblioteki zdjęć, stworzyliśmy nowy fanpage, mail, konto na instagramie – aby tych “ślubnych” smaczków było jeszcze więcej!

Za realizacje ślubne odpowiedzialna jest teraz nasza Pracownia Ślubna, która nie ma stałych godzin otwarcia i lokalizacji (najczęściej spotykamy się w kwiaciarni KWIATY AGATY przy ul. Sybiraków).
Na spotkania w sprawie bukietów lub dekoracji ślubnych należy się wcześniej umówić (mailowo, lub przez wiadomość prywatną). Tylko wtedy macie pewność, że będziemy mieć na rozmowę wystarczająco dużo czasu.

Oczywiście, świadczymy wszelkie usługi florystyczne i dekoratorskie związane z Waszym Najważniejszym Dniem.

W sezonie 2020, jeszcze nie mieliśmy, ale od roku 2021 – wprowadzamy minimalną wartość zamówienia.
W tym momencie współpracując z nami – możecie:
1) zamówić kompleksowe dekoracje ślubu, wesela
2) wybrać pojedyncze elementy dekoracji – kompozycje gotowe, do odbioru od nas z kwiaciarni (z rabatem w stosunku do cen podstawowych)
3) zarezerwować wykonanie jedynie kompletu wiązanek ślubnych, przypinek, wianków
Napiszcie do nas wiadomość, a my prześlemy Wam szczegóły współpracy, informacje o minimalnych budżetach.

Każdą realizację wyceniamy indywidualnie. Nie mamy sztywnego katalogu. Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą – napiszcie do nas wiadomość, a my prześlemy Wam szczegóły współpracy, informacje o minimalnych budżetach i orientacyjny cennik dekoracji.

Wszystko zależy od tego jak duża dekoracja Was interesuje.
Kalendarz zarezerwowanych dat kompleksowych dekoracji w 2021 –  znajdziecie tutaj: https://kwiatyagaty.com.pl/zapytaj-o-termin/ 
W przypadku samych wiązanek lub kwiatów do odbioru – napiszcie wiadomość, a sprawdzimy dostępność indywidualnie.

Rozmowy, wyceny i rezerwacje terminów rozpoczynamy najprawdopodobniej od listopada 2021.

Nie ma na to dobrej odpowiedzi, nigdy nie wiadomo jak długo termin pozostanie dostępny. Do momentu wpłaty zadatku i podpisania umowy, wszystkie wcześniejsze rozmowy i zapytania są niezobowiązujące dla obu stron.

Rezerwacje są zapisywane po wstępnej wycenie, jej akceptacji i wpłacie zadatku – gotówką lub przelewem.

Nie prowadzimy wstępnych rezerwacji. Dopiero po wpłacie zadatku, podpisaniu umowy, macie gwarancję dostępności interesującego terminu.

Staramy się czytać i odpowiadać na wiadomości i maile jak najszybciej. Otrzymujemy codziennie bardzo dużo zapytań. Jeśli nie odpowiemy Wam w ciągu tygodnia, prosimy o przypomnienie (często jakiś chochlik ukrywa wiadomości z Fb).

Aby uzyskać informacje o naszej ofercie z podanymi minimalnymi budżetami i przykładowymi cenami wystarczy, że napiszecie do nas wiadomość a my w odpowiedzi wyślemy Wam link. 
https://kwiatyagaty.com.pl/zapytaj-o-termin/
Późniejsze konsultacje, czy indywidualne wyceny wykonujemy po spotkaniu osobistym lub na odległość mailowo, po wypełnieniu naszego formularza online.

Na miesiąc przed ślubem (maksymalnie) powinniśmy mieć już uzgodnione szczegóły zamówienia. Zachęcamy, aby Pary które mają u nas rezerwację, odezwały się do nas trochę wcześniej niż wspomniany miesiąc przed.

Dekorujemy również śluby w innych miejscowościach. Należy mieć wtedy na uwadze dodatkowe opłaty za dojazd, ustalane indywidualnie dla każdego zamówienia.

Oczywiście, jesteśmy otwarci na Wasze pomysły. Bardzo chętnie podejmiemy się szalonych wyzwań i spełnimy Wasze marzenia, aby Ten Dzień był jak najpiękniejszy.

Secured By miniOrange