FAQ Ślubne

najczęstsze pytania Pary MłodeJ

Będąc na florystycznym rynku jako KWIATY AGATY od wielu lat, realizując ogromną ilości dekoracji, przyszła pora aby oddzielić codzienne sprawy kwiaciarni od ślubów. Z myślą o Parach Młodych, które potrzebują z nami ciągłego kontaktu i chciałyby mieć dostęp do biblioteki zdjęć, stworzyliśmy nowy fanpage, mail, konto na instagramie – aby tych “ślubnych” smaczków było jeszcze więcej!

Za realizacje ślubne odpowiedzialna jest nasza Pracownia Ślubna, która nie ma stałych godzin pracy (najczęściej spotykamy się w kwiaciarni KWIATY AGATY przy ul. Sybiraków 5, lok.6U).

Przed spotkaniem przesyłamy link z naszą obecną ofertą. Po zapoznaniu z nią – w razie chęci umówienia się na konsultacje, prosimy o maila lub wiadomość na fb/ig (tam gdzie prowadzimy już rozmowy) to znajdziemy odpowiedni termin . Tylko wtedy będziemy mieć na rozmowę wystarczająco dużo czasu.

Tak, ale w sezonie 2024 wykonujemy jedynie kompozycje kwiatowe “na wynos” do odbioru z kwiaciarni i samodzielnego montażu .

Tak, od sezonu 2021 wprowadziliśmy minimalny budżet zamówienia ślubnego (w 2024r. tj. 600zł).

W tym momencie współpracując z nami – możecie wybrać jedną lub kilka z opcji poniżej:
1) wykonanie kompletu wiązanek ślubnych, przypinek, wianków, bransoletek itp.
2) wybranie elementów dekoracji – kompozycji gotowych do odbioru od nas z kwiaciarni 
3) zamówienie dodatkowych kwiatów, np. na podziękowania dla Rodziców, Dziadków, Chrzestnych (tj. bukietów, flowerboxów, lasów w szkle)

Napiszcie do nas wiadomość, a my prześlemy Wam szczegóły współpracy.

Każdą realizację wyceniamy indywidualnie. Nie mamy sztywnego katalogu. Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą – napiszcie do nas wiadomość, a my prześlemy Wam szczegóły współpracy, informacje o minimalnych budżetach i orientacyjny cennik dekoracji.

Wszystko zależy od tego jak duża dekoracja Was interesuje.
Aby otrzymać informację o dostępności interesującej daty, wypełnijcie formularz na stronie: https://kwiatyagaty.com.pl/zapytaj-o-termin/ 

Rozmowy, wyceny i rezerwacje terminów rozpoczynamy najprawdopodobniej od stycznia 2025.

Nie ma na to dobrej odpowiedzi, nigdy nie wiadomo jak długo termin pozostanie dostępny. Do momentu wpłaty zadatku, wszystkie wcześniejsze rozmowy i zapytania są niezobowiązujące dla obu stron.

Rezerwacje są zapisywane po przesłaniu aktualnej oferty, jej akceptacji i wpłacie zadatku – najczęściej przelewem.
LUB
Po umówieniu na konsultacje (więcej informacji znajdziecie w przesłanej ofercie).

Nie prowadzimy wstępnych rezerwacji. Dopiero po wpłacie zadatku lub konsultacji, macie gwarancję dostępności interesującego terminu.

Staramy się czytać i odpowiadać na wiadomości i maile jak najszybciej. Otrzymujemy codziennie bardzo dużo zapytań. Jeśli nie odpowiemy Wam w ciągu tygodnia, prosimy o przypomnienie (często jakiś chochlik ukrywa wiadomości z Facebooka).

Prosimy o kontakt z nami tylko w jeden wybrany sposób (mail lub Facebook). To ułatwia i przyspiesza nam pracę.

Aby uzyskać informacje o naszej ofercie z podanymi minimalnymi budżetami i przykładowymi cenami wystarczy, że napiszecie do nas wiadomość a my w odpowiedzi wyślemy Wam link. 
https://kwiatyagaty.com.pl/zapytaj-o-termin/
Późniejsze ustalenia szczegółów możemy uzgodnić na spotkaniu osobistym lub online/mailowo.

Na 2 tygodnie przed ślubem (maksymalnie) powinniśmy mieć już uzgodnione szczegóły zamówienia. Zachęcamy, aby Pary które mają u nas rezerwację, odezwały się do nas trochę wcześniej niż wspomniany termin.

W sezonie 2024 wykonujemy jedynie kompozycje kwiatowe do samodzielnego odbioru i montażu.

Oczywiście, jesteśmy otwarci na Wasze pomysły. Bardzo chętnie podejmiemy się szalonych wyzwań i spełnimy Wasze marzenia, aby Ten Dzień był jak najpiękniejszy.

Secured By miniOrange