FAQ Ślubne

najczęstsze pytania Pary Młodej 2022

Będąc na florystycznym rynku jako KWIATY AGATY od wielu lat, realizując ogromną ilości dekoracji, przyszła pora aby oddzielić codzienne sprawy kwiaciarni od ślubów. Z myślą o Parach Młodych, które potrzebują z nami ciągłego kontaktu i chciałyby mieć dostęp do biblioteki zdjęć, stworzyliśmy nowy fanpage, mail, konto na instagramie – aby tych “ślubnych” smaczków było jeszcze więcej!

Za realizacje ślubne odpowiedzialna jest teraz nasza Pracownia Ślubna, która nie ma stałych godzin otwarcia i lokalizacji (najczęściej spotykamy się w kwiaciarni KWIATY AGATY przy ul. Sybiraków).

Przed spotkaniem przesyłamy link z naszą ofertą. Na spotkania należy się wcześniej umówić (mailowo, lub przez wiadomość prywatną). Tylko wtedy macie pewność, że będziemy mieć na rozmowę wystarczająco dużo czasu.

W sezonie 2022 wykonujemy jedynie kompozycje kwiatowe do samodzielnego odbioru i montażu.

Tak, od sezonu 2021 wprowadziliśmy minimalny budżet zamówienia ślubnego (w 2022r. tj. 600zł).

W tym momencie współpracując z nami – możecie wybrać jedną lub kilka z opcji poniżej:
1) wykonanie kompletu wiązanek ślubnych, przypinek, wianków, bransoletek itp.
2) wybranie elementów dekoracji – kompozycji gotowych do odbioru od nas z kwiaciarni (z rabatem w stosunku do cen podstawowych, wymienione przykłady kompozycji na dole strony)
3) zamówienie dodatkowych kwiatów, np. na podziękowania dla Rodziców, Dziadków, Chrzestnych (tj. bukietów, flowerboxów, lasów w szkle)

Napiszcie do nas wiadomość, a my prześlemy Wam szczegóły współpracy, informacje o minimalnych budżetach.

Każdą realizację wyceniamy indywidualnie. Nie mamy sztywnego katalogu. Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą – napiszcie do nas wiadomość, a my prześlemy Wam szczegóły współpracy, informacje o minimalnych budżetach i orientacyjny cennik dekoracji.

Wszystko zależy od tego jak duża dekoracja Was interesuje.
Aby otrzymać informację o dostępności interesującej daty, wypełnijcie formularz na stronie: https://kwiatyagaty.com.pl/zapytaj-o-termin/ 

Rozmowy, wyceny i rezerwacje terminów rozpoczynamy najprawdopodobniej od stycznia 2023.

Nie ma na to dobrej odpowiedzi, nigdy nie wiadomo jak długo termin pozostanie dostępny. Do momentu wpłaty zadatku lub podpisania umowy, wszystkie wcześniejsze rozmowy i zapytania są niezobowiązujące dla obu stron.

Rezerwacje są zapisywane po przesłaniu naszej oferty, jej akceptacji i wpłacie zadatku – gotówką lub przelewem.

Nie prowadzimy wstępnych rezerwacji. Dopiero po wpłacie zadatku lub podpisaniu umowy, macie gwarancję dostępności interesującego terminu.

Staramy się czytać i odpowiadać na wiadomości i maile jak najszybciej. Otrzymujemy codziennie bardzo dużo zapytań. Jeśli nie odpowiemy Wam w ciągu tygodnia, prosimy o przypomnienie (często jakiś chochlik ukrywa wiadomości z Fb).

Aby uzyskać informacje o naszej ofercie z podanymi minimalnymi budżetami i przykładowymi cenami wystarczy, że napiszecie do nas wiadomość a my w odpowiedzi wyślemy Wam link. 
https://kwiatyagaty.com.pl/zapytaj-o-termin/
Późniejsze ustalenia szczegółów możemy uzgodnić na spotkaniu osobistym lub mailowo.

Na 2-3 tygodnie przed ślubem (maksymalnie) powinniśmy mieć już uzgodnione szczegóły zamówienia. Zachęcamy, aby Pary które mają u nas rezerwację, odezwały się do nas trochę wcześniej niż wspomniany termin.

W sezonie 2022 wykonujemy jedynie kompozycje kwiatowe do samodzielnego odbioru i montażu.

Oczywiście, jesteśmy otwarci na Wasze pomysły. Bardzo chętnie podejmiemy się szalonych wyzwań i spełnimy Wasze marzenia, aby Ten Dzień był jak najpiękniejszy.

Secured By miniOrange