O nas

o nas kwiaty agaty
o nas

Kwiaciarnia Kwiaty agaty

Kwiaty Agaty to miejsce, które łączy piękne kwiaty z nowoczesnymi aranżacjami. Nasz zespół stanowią zdolni i kreatywni ludzie, którzy każdego dnia tworzą wyjątkowe realizacje kwiatowe.

Na białostockim rynku jesteśmy już od ponad 6 lat. Nasza pierwsza kwiaciarnia powstała przy ulicy Zachodniej. Po kilku latach istnienia, doszliśmy do etapu, w którym zaczęło nam brakować przestrzeni do wykonywania kwiatowych realizacji. Dodatkowo, nasi stali klienci przyjeżdżali do nas z różnych krańców miasta. To wszystko skłoniło nas, do otwarcia drugiego punktu - przy ul. Sybiraków (osiedle Piasta).

Główną założycielką naszej marki jest nie kto inny, jak Pani Agata, która tworzy kwiatowe dzieła od ponad 25lat!

Kontynuując zakorzenione tradycje, z biegiem czasu firmę współtworzy coraz więcej członków naszej rodziny. To dzięki temu, każdy klient czuje się u nas jak w domu.

Z uwagi na coraz większą ilość wykonywanych realizacji ślubnych, stworzyliśmy Pracownię Ślubną Kwiaty Agaty. Rozróżnienie jej od pracy codziennej kwiaciarni, pozwala nam poświęcić „ślubnym sprawom” więcej czasu i uwagi. Wszystko po to, aby Wasz wymarzony dzień był jak najpiękniejszy!

Opinie naszych klientów

Nasi Klienci

Secured By miniOrange