O nas

o nas kwiaty agaty
o nas

Kwiaciarnia Kwiaty agaty

Kwiaty Agaty to miejsce, które łączy piękne kwiaty z nowoczesnymi aranżacjami. Nasz zespół stanowią zdolni i kreatywni ludzie, którzy każdego dnia tworzą wyjątkowe realizacje kwiatowe.

Na białostockim rynku jesteśmy już prawie 10 lat. Nasza pierwsza kwiaciarnia powstała przy ulicy Zachodniej. Po kilku latach istnienia, doszliśmy do etapu, w którym zaczęło nam brakować przestrzeni do wykonywania kwiatowych realizacji. Dodatkowo, nasi stali klienci przyjeżdżali do nas z różnych krańców miasta. To wszystko skłoniło nas, do otwarcia drugiego punktu - przy ul. Sybiraków (osiedle Piasta).

Główną założycielką naszej marki jest nie kto inny, jak Pani Agata, która tworzy kwiatowe dzieła od ponad 25lat!

Kontynuując zakorzenione tradycje, z biegiem czasu firmę współtworzy coraz więcej członków naszej rodziny. To dzięki temu, każdy klient czuje się u nas jak w domu.

Z uwagi na coraz większą ilość wykonywanych realizacji ślubnych, stworzyliśmy Pracownię Ślubną Kwiaty Agaty. Rozróżnienie jej od pracy codziennej kwiaciarni, pozwala nam poświęcić „ślubnym sprawom” więcej czasu i uwagi. Wszystko po to, aby Wasz wymarzony dzień był jak najpiękniejszy!

Opinie naszych klientów

Nasi Klienci

Secured By miniOrange