Bukiet to jeden z najważniejszych dodatków Panny Młodej w dniu ślubu. Zawsze podkreślamy, że użyte w nim kwiaty, warto dobrać do własnych upodobań. Dobrze gdy, wiązanka PM jest punktem wyjściowym do innych dekoracji. Jeśli potrzebujecie inspiracji, bo nie wybraliście jeszcze wymarzonego bukietu – zajrzyjcie do naszych realizacji:

DSM06084 (1)
justyna-i-marek-sesja-41_websize (1)

Wianki i biżuteria floralna

Coraz częściej Panny Młode i ich Druhny decydują się na wyjątkowe dodatki, jakim są naturalne wianki. Idealnie  wpasowują się one w styl swojski, boho czy rustykalny. Dodatkowo dobierają do nich bransoletki dla mam, butonierki dla ojców lub decydują się na kwiatowe przypinki do włosów. Zobaczcie nasze propozycje:

Dekoracje Kościoła

Piękne kwiatowe kompozycje, eleganckie krzesła, lampiony ze świecami czy biały dywan – to jedne z głównych elementów wybieranych w dekoracji kościoła. Moment zaślubin jest najważniejszą chwilą w tym Wielkim Dniu, dlatego warto zadbać o jego wyjątkową oprawę. Nasze ulubione dekoracje możecie obejrzeć tu:

justyna-i-marek-reportaz-183_websize
DSM06418

Dekoracje Sal Weselnych

W tym przypadku można postawić na większe szaleństwo! My uwielbiamy dekoracje naturalne, z dużą ilością zieleni i użyciem oryginalnych gatunków roślin. Warto, aby dekoracja sali współgrała z wnętrzem, w którym odbędzie się wesele i nawiązywała do innych dekoracji całego dnia. Obejrzyjcie kilka naszych przykładowych realizacji:

Śluby Plenerowe

Ceremonie w plenerze stają się w Polsce coraz popularniejsze. My je wręcz uwielbiamy! 💗 Sami w naszym prywatnym życiu mamy taką uroczystość za sobą, dlatego chętnie podzielimy się własnym doświadczeniem i pomożemy Wam w spełnieniu tego marzenia. Mówi się, że śluby plenerowe nie są tak popularne, a jednak – my zrobiliśmy ich całkiem sporo! Zobaczcie sami:

fotograf_ślubny_białystok_karolina_krupa-216
Secured By miniOrange